O NAS

Cześć! Nazywamy się Jacek i Kasia Siwko. Cieszymy się, że do nas zaglądasz. Jeśli tak jak my lubisz naturalność na zdjęciach, to zdaje się, że nadajemy na tych samych falach!

Prywatnie jesteśmy rodzicami małej Zuzi i jeszcze mniejszej Hani. Zawodowo zajmujemy się fotografią.


Robiąc zdjęcia stawiamy na emocje, a nie na „efekty specjalne”. Dlaczego?

Tylko to jest ponadczasowe i gwarantuje, że za kilkanaście lat będziecie z taką samą przyjemnością wracać do swoich zdjęć ślubnych w albumie oraz pokazywać je najbliższym.

Często mówimy, że nasze sesje to nie sesje.

To spotkanie, celebrowanie chwili i uczuć w Waszym związku. Przenosimy Was w zakręcony świat naszej fotografii i Waszych uczuć. Raz jesteście „tu i teraz”, raz poruszacie się w przeszłości, a czasem nawet przenosimy Was w przyszłość! Wydobywamy z Was… Was! Aż i po prostu. WY – to najważniejszy składnik pięknych zdjęć!


Nasza fotografia jest dla nieśmiałych. Podczas fotografowania sprawimy, że poczujecie się komfortowo przed obiektywem. Przy okazji robienia zdjęć będziecie mogli się świetnie razem bawić, a nie stresować.

Fotografowanie ślubów i sesji narzeczeńskich to proces zachowywania tych cennych wspomnień. To właśnie dla Was robimy. Nieskromnie możemy dodać, że dzięki nam będziecie wracać do tych magicznych chwil, które już wkrótce przed Wami.

Sami jesteśmy już po ślubie i kilku sesjach u profesjonalnych fotografów, więc zdajemy sobie sprawę jak to wygląda po drugiej stronie aparatu (tej Waszej). Przygotowania do ślubu i wesela trwają czasem bardzo długo, a czas tego dnia płynie szybciej niż zwykle. My będziemy tam po to, żeby po fakcie dać Wam wspaniałe wspomnienia na całe życie.

A jeśli na samą myśl o sesji masz dreszcze? Mamy dobrą wiadomość – i na to znajdziemy sposób.